White Goblin Games Gezelschapsspel Ali Baba
- EAN: 8718026302122
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Sesam open u! Ali Baba kijkt vol verbazing hoe de magische grot zich langzaam opent. De grot is tot het plafond gevuld met schatten: gouden beelden, kisten met munten, schitterende zwaarden en kettingen met prachtige kralen. Ali Baba twijfelt geen moment en begint de mooiste schatten te pakken. Hij moet snel handelen en de grot uit zijn, voordat de 40 rovers terugkomen.
Afmetingen verpakking: 25,5 x 25,5 x 4,5 cm (L x B x H)
Speeltijd: 30 minuut
Spelsoort: Partyspel
Taal spel: Nederlands
Taal handleiding: Universeel
Merk: White Goblin Games
MPN (Manufacturer Part Number): WGG1701
EAN: 8718026302122
Materiaal: Karton, Hout
Aanbevolen minimum leeftijd: 12 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 10 jaar
Minimale aantal spelers: 2
Maximaal aantal spelers: 4
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Ali Baba kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Ali Baba te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Ali Baba bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,21 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Ali Baba is gemeten op 20-02-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,74. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 Dubbelzijdig speelbord 60 Schattegels 4 Zichtschermen 4 Scoreschijfjes 1 Startspeler-speelstuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1701 |
| EAN | 8718026302122 |
| Materiaal | Karton Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 256 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026302122 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Ali Baba aankoopt