White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai (nl)
- EAN: 8718026303754
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het spannende White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai! Dit spel zit boordevol actie en uitdaging, perfect voor een gezellige spelletjesavond met vrienden of familie. Met prachtig vormgegeven dobbelstenen en unieke spelregels zal Ka Pai zeker voor uren speelplezier zorgen.
Door de innovatieve eigenschappen van dit spel, zoals snelle speelrondes en strategische beslissingen, blijft het telkens weer verrassend en leuk. Met Ka Pai kun je jouw dobbelvaardigheden testen en laten zien wie de beste hand-oogcoördinatie heeft.
Daag jezelf uit en verbeter je strategisch inzicht met het White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai. Verover de titel van dobbelkampioen in dit meeslepende en verslavende spel dat geschikt is voor jong en oud. Ga de uitdaging aan en beleef urenlange entertainment met Ka Pai!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai (nl) kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai (nl) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1967 |
| EAN | 8718026303754 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Multicolor |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 129 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 186 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303754 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Dobbelspel Ka Pai (nl) aankoopt