White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter)
- EAN: 8718026307462
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter) kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter) in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter) is gemeten op 30-05-2026. De hoogste prijs was € 29,99 op 30-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuten |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2613 |
| EAN | 8718026307462 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | White Goblin Games |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16.30 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 23.20 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026307462 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games - Codenames: Terug naar Zweinstein (Harry Potter) aankoopt