White Goblin Games Architecten Van Het Westelijk Koninkrijk
- EAN: 8718026303433
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 06:29:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Architecten van het Westelijk Koninkrijk speelt zich af rond het jaar 850, tegen het einde van het Karolingische rijk. De spelers zijn architecten die indruk proberen te maken op de koning. Ze proberen hun aanzien te behouden door diverse gebouwen in door hem veroverde gebieden te bouwen. De spelers moeten grondstoffen verzamelen, leerlingen inhuren en een scherpe blik op hun mankracht houden. Het zijn verraderlijke tijden en de concurrentie zal niet stoppen om jouw proces te vertragen. Blijf je eervol of begeef je jezelf in gezelschap van dieven en handelaren op de zwarte markt?
Specificaties:
Kleur: rood
Materiaal: karton
Artikelnummer: WGG2042
Aantal spelers: 1 - 5 spelers
Speeltijd: 90 minuten
Speleditie: basis
Taal: Nederlands
Leeftijd: vanaf 12 jaar
Inhoud:
1 Speelbord
10 Spelersborden
1 Tegenstanderbord
100 Arbeiders
35 Klei
40 Hout
40 Steen
25 Goud
30 Marmer
50 Zilver
10 Spelersschijfjes
43 Leerlingkaarten
43 Gebouwkaarten
10 Zwarte Markt Kaarten
22 Schuldkaarten
11 Beloningskaarten
6 Vermenigvuldigkaarten
30 Plankaarten
2 Overzichtskaarten
Spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Architecten Van Het Westelijk Koninkrijk kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Architecten Van Het Westelijk Koninkrijk te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Architecten Van Het Westelijk Koninkrijk bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor White Goblin Games Architecten Van Het Westelijk Koninkrijk is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.53 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 speelbord 10 spelersborden 1 tegenstanderbord 100 arbeiders 35 klei 40 hout 40 steen 25 goud 30 marmer 50 zilver 10 spelersschijfes 43 leerlingkaarten 43 gebouwkaarten 10 zwarte markt kaarten 22 schuldkaarten 11 beloningskaarten 6 vermenigvuldigkaarten 30 plankaarten 2 overzichtskaarten spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2042 |
| EAN | 8718026303433 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 295 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 296 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303433 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Architecten Van Het Westelijk Koninkrijk aankoopt