What Do You Meme? - Kaartspel - Engelstalige editie
- EAN: 0860649000300
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
What Do You Meme - Kaartspel - Engelstalige editie is het ultieme partyspel voor feestjes. Ben jij een echte "Meme-god"? Is 9gag jouw thuisbasis en denk jij dat je jouw IRL vrienden kunt verslaan met de allergrappigste memes? Het doel van "What Do You Meme" is om een zo grappig mogelijke meme te creëren door de plaatjes en teksten van de kaarten te combineren. Een wisselende jury kiest iedere ronde de beste combinatie en wijst een punt toe aan de winnaar. Het spel is afgelopen als alle kaarten op zijn of wanneer jullie simpelweg honger krijgen en een pizza gaan bestellen. De speler met de meeste punten aan het einde van het spel wint.
In What Do You Meme Engelstalige editie ben jij een echte "Meme-god"? Is 9gag jouw thuisbasis en denk jij dat je jouw IRL vrienden kunt verslaan met de allergrappigste memes? Het doel in What Do You Meme Engelstalige editie is om een zo grappig mogelijke meme te creëren door de plaatjes en teksten van de kaarten te combineren. Een wisselende jury kiest iedere ronde de beste combinatie en wijst een punt toe aan de winnaar. Het spel is afgelopen als alle kaarten op zijn of wanneer jullie simpelweg honger krijgen en een pizza gaan bestellen. De speler met de meeste punten aan het einde van het spel wint.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Spelhuis Toychamp
- Bij Spelhuis kun je What Do You Meme? - Kaartspel - Engelstalige editie kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om What Do You Meme? - Kaartspel - Engelstalige editie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat What Do You Meme? - Kaartspel - Engelstalige editie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,29 voor What Do You Meme? - Kaartspel - Engelstalige editie is gemeten op 15-07-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,70. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.07 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | -What Do You Meme kaartspel -Handleiding |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | What Do You Meme |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WDYM |
| EAN | 0860649000300 |
| Editie | Core Game - New 2023 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 17 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Model | Standaard |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 166 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0860649000300 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je What Do You Meme? - Kaartspel - Engelstalige editie aankoopt