- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Watervogelfluit kopen voor de prijs van € 3,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Watervogelfluit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Watervogelfluit in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Watervogelfluit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,19 voor Watervogelfluit is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 3,19 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Goki |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Gollnest |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Verschillende kleuren worden door elkaar geleverd. |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Vul deze fluit met een klein beetje water en blaas erop. Hoor de prachtige vogelgeluiden! |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelgoedthema van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Science |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Muziek merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 73 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 85 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4013594215015 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Watervogelfluit aankoopt