Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm
- EAN: 4894680023611
- Categorie(n): Waterpistolen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm beleef je eindeloos waterplezier! Dit waterpistool is voorzien van een pompmechanisme waarmee je snel kunt bijvullen en weer verder kunt spelen. Met een lengte van 49 cm, een breedte van 18 cm en een diepte van 6 cm ligt dit pistool comfortabel in de hand en ben je klaar voor elk watergevecht.
De X-Shot Skins Pump Action is niet alleen functioneel, maar heeft ook een stoer design. Daarnaast zorgt de pompwerking ervoor dat je snel en gemakkelijk water kunt bijvullen, zodat je niet lang hoeft te wachten voordat je weer kunt schieten. Dit waterpistool is een must-have voor warme zomerdagen in de tuin, op het strand of bij het zwembad.
Met de afmetingen van 49 x 18 x 6 cm is dit waterpistool compact genoeg om overal mee naartoe te nemen, maar ook groot genoeg voor een krachtige waterstraal die je tegenstanders zal verrassen. Daag je vrienden of familie uit voor een spannend watergevecht en verover de overwinning met de Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,99 op 13-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Plastic |
Productinformatie
| Merk | ZURU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11855 |
| EAN | 4894680023611 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Inhoud waterreservoir | 700 l |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 75 cm |
| Product gewicht | 314.10 kg |
| Product hoogte | 230 cm |
| Product lengte | 500 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4894680023611 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Waterpistool Zuru X-Shot Skins Pump Action Fast-Fill 49 x 18 x 6 cm aankoopt