Met de Wasgij puzzel The proposal! van 500 stukjes ben je verzekerd van uren puzzelplezier. Deze unieke puzzel daagt je uit om verder te kijken dan het plaatje op de doos, want het is niet hetzelfde dat je moet puzzelen. Laat je verbeelding de vrije loop terwijl je deze kleurrijke en gedetailleerde puzzelstukjes in elkaar zet. Dankzij de hoge kwaliteit van de puzzelstukjes geniet je keer op keer van een perfecte pasvorm. Of je nu een puzzelliefhebber bent of op zoek bent naar een creatieve uitdaging, de Wasgij puzzel The proposal! is een must-have voor iedereen die houdt van unieke en intrigerende puzzels.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wasgij puzzel The proposal! 500 stukjes kopen voor de prijs van € 27,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wasgij puzzel The proposal! 500 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wasgij puzzel The proposal! 500 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,50 voor Wasgij puzzel The proposal! 500 stukjes is gemeten op 30-05-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,49. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Merk | Jumbo |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 500 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1119800272 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 49 cm |
| Product hoogte | 3 mm |
| Product lengte | 35 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 55 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126017081 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wasgij puzzel The proposal! 500 stukjes aankoopt