Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes
- EAN: 8710126000205
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek een spannende uitdaging met de Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes. Laat je verbeelding de vrije loop terwijl je dit kleurrijke en intrigerende puzzelspel in elkaar zet. Met 1000 stukjes belooft deze puzzel urenlang plezier voor zowel ervaren puzzelaars als beginners.
De Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! zit boordevol details en verborgen hints die je zullen uitdagen en vermaken terwijl je stukje voor stukje het complete beeld onthult. De hoge kwaliteit van de stukjes zorgt ervoor dat de puzzel stevig in elkaar blijft zitten, zodat je er keer op keer van kunt genieten.
Laat je betoveren door de levendige afbeeldingen en het boeiende thema van de Aquarium Antics! puzzel. Met een combinatie van logica, geduld en een vleugje creativiteit zul je stap voor stap dichter bij het eindresultaat komen. Een absolute must-have voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Spelspul Toychamp
- Bij Bol.com kun je Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 17,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,98 voor Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1110100020 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Westzijde 184, Zaandam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 680 cm |
| Product hoogte | 490 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126000205 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wasgij Original Puzzel 43 - Aquarium Antics! - 1000 stukjes aankoopt