Stel je voor, de spanning en sensatie van Wasgij Original 34 1000 stukjes legpuzzel! Dit unieke en uitdagende puzzelspel zal je urenlang bezighouden terwijl je probeert de afbeelding op de doos na te bootsen. Met hoogwaardige materialen en een kleurrijk ontwerp is deze puzzel een geweldige aanvulling op je verzameling.
Laat je verbeelding de vrije loop terwijl je stukje voor stukje de verborgen afbeelding onthult en geniet van het gevoel van voldoening wanneer de puzzel eindelijk compleet is. Met 1000 stukjes biedt deze puzzel het perfecte niveau van uitdaging voor zowel beginnende als ervaren puzzelaars.
Verzamel je vrienden en familie voor een gezellige puzzelmiddag of geniet van wat welverdiende quality time voor jezelf. Met Wasgij Original 34 1000 stukjes beleef je gegarandeerd uren plezier en entertainment. Voeg deze unieke legpuzzel vandaag nog toe aan je collectie en maak je klaar voor vele uren puzzelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Wasgij Original 34 1000 pcs kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wasgij Original 34 1000 pcs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wasgij Original 34 1000 pcs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,95 voor Wasgij Original 34 1000 pcs is gemeten op 13-08-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 19181 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 680 mm |
| Product hoogte | 49 cm |
| Product lengte | 0.2 mm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 369 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126191811 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wasgij Original 34 1000 pcs aankoopt