Wasgij Mystery 26 - Date Night! - Puzzel - 1000 stukjes
- EAN: 8710126018538
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Wasgij Mystery 26 - Date Night! puzzel van 1000 stukjes zorgt voor urenlang puzzelplezier. Deze mysterieuze puzzel laat je hersenen kraken terwijl je het spannende 'wat als' scenario probeert op te lossen. De levendige en gedetailleerde illustraties zorgen ervoor dat je volledig wordt ondergedompeld in het mysterie van Date Night!
Met hoogwaardige puzzelstukjes die precies in elkaar passen en een uitdagend eindresultaat, is deze puzzel ideaal voor zowel beginnende als ervaren puzzelaars. Bovendien stimuleert puzzelen de cognitieve vaardigheden en helpt het ontspannen en stress verminderen. Dit maakt de Wasgij Mystery 26 - Date Night! puzzel niet alleen leuk, maar ook nog eens goed voor de geestelijke gezondheid.
Deze mysterieuze puzzel is perfect om alleen van te genieten of om samen met vrienden en familie te puzzelen. Laat je meevoeren in het verhaal van Date Night! en ontrafel het mysterie terwijl je stap voor stap de stukjes op hun plek legt. Beleef urenlang puzzelplezier met de Wasgij Mystery 26 - Date Night! puzzel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Massamarkt Dreamland Intertoys Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Massamarkt kun je Wasgij Mystery 26 - Date Night! - Puzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 17,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wasgij Mystery 26 - Date Night! - Puzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wasgij Mystery 26 - Date Night! - Puzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,03 voor Wasgij Mystery 26 - Date Night! - Puzzel - 1000 stukjes is gemeten op 10-07-2025. De hoogste prijs was € 18,95 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,92. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1110100331 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Westzijde 184, Zaandam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 272 mm |
| Product hoogte | 63 mm |
| Product lengte | 367 mm |
| Puzzelthema | Feestdagen |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 367 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126018538 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wasgij Mystery 26 - Date Night! - Puzzel - 1000 stukjes aankoopt