Ontmoet de Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos, een perfect cadeau voor kinderen dat zowel voor jongens als meisjes geschikt is. Deze knuffel is niet zomaar een gewone knuffel - hij biedt warmte en comfort op een unieke manier. Met slechts 60 seconden opwarmen in de magnetron op maximaal 800 watt, kan deze knuffel zorgen voor een knusse warmte en een heerlijke lavendelgeur, ideaal voor bedtijd.
Deze knuffel heeft een grootte van ongeveer 30 cm en zittend is hij 20 cm hoog. Gemaakt van pluche materiaal en kleurrijk in multi kleuren, zal deze Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos snel een favoriet worden bij kinderen van verschillende leeftijden. Geen batterijen nodig, dit product is dus makkelijk in gebruik en veilig in het gebruik.
De Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos is voorzien van meerdere kenmerken, waaronder een uitneembare vulling waardoor hij eenvoudig met de hand gewassen kan worden tot 30 °C. Het pluche materiaal pluist niet en is daarom perfect geschikt voor zelfs de allerkleinsten. Knijp voor een gelijkmatige warmteverdeling voor gebruik zachtjes in de knuffel en controleer de temperatuur op een gevoelig lichaamsdeel.
Gebruik de Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos niet alleen voor warmte, maar ook bij kou of spierpijn. De lavendelgeur die vrijkomt bij verwarming zorgt voor extra ontspanning. Deze knuffel is niet alleen functioneel, maar ook heerlijk zacht en aai baar. Het is een perfect cadeau-idee voor zowel kinderen als volwassenen. Bestel vandaag nog en ervaar zelf het knusse comfort van deze unieke magnetronknuffel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Plein kun je Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos - Dieren cadeau artikelen voor kinderen - Heatpack kopen voor de prijs van € 21,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos - Dieren cadeau artikelen voor kinderen - Heatpack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos - Dieren cadeau artikelen voor kinderen - Heatpack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,59 voor Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos - Dieren cadeau artikelen voor kinderen - Heatpack is gemeten op 17-01-2025. De hoogste prijs was € 28,35 op 31-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,76. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 15 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Knuffelfunctie | Warmte |
| Knuffelthema | Vos |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 11.00 cm |
| Verpakking hoogte | 11.00 cm |
| Verpakking lengte | 11.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 484 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4260394916622 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Warmte/magnetron opwarm knuffel Vos - Dieren cadeau artikelen voor kinderen - Heatpack aankoopt