Wader Garage met lift en 3 verdiepingen
- EAN: 5900694503106
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Wader Garage met lift en 3 verdiepingen is ideaal om al je speelgoedautootjes in kwijt te kunnen: met de extra verdiepingen is er meer dan voldoende plaats. Parkeer je wagen waar je wil, of breng hem met de lift naar boven. Inclusief twee speelgoedauto´s. Kleur: multicolor, Geslacht: junior, Leeftijd: vanaf 1 jaar en ouder, Materiaal: kunststof. Afmetingen: 59 x 39,5 x 15 cm (L x B x H), Afmetingen totaal: 2,3 meter.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wader Garage met lift en 3 verdiepingen kopen voor de prijs van € 44,23. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wader Garage met lift en 3 verdiepingen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wader Garage met lift en 3 verdiepingen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,63 voor Wader Garage met lift en 3 verdiepingen is gemeten op 22-10-2025. De hoogste prijs was € 45,99 op 10-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,36. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.05 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Productinformatie
| Merk | Wader |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 250213 |
| EAN | 5900694503106 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | 150310 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 44 cm |
| Product lengte | 57 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 401 mm |
| Verpakking hoogte | 153 mm |
| Verpakking lengte | 592 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5900694503106 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wader Garage met lift en 3 verdiepingen aankoopt