Waar of niet Waar? Kaartspel
- EAN: 8717249195290
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Sterke verhalen: Waar of niet waar is een bordspel voor 5 spelers, waarin je elkaar bij de neus neemt. Vertel elkaar sterke verhalen en laat de anderen oordelen of het verhaal waar is of dat je het ter plekke verzint. Hoe meer spelers je bij de neus neemt, hoe langer je eigen neus wordt. Degene die als eerste een lange neus heeft, wint het spel.
Speeltijd: 30 minuut
Spelsoort: Denkspel
Taal spel: Nederlands
Verpakkingsinhoud: Inhoud: 55 verhalenkaarten, 1 speelbord, 10 fiches, 50 neusstukken, De spelregels
Merk: 999 Games
MPN (Manufacturer Part Number): 999-WON01
EAN: 8717249195290
Materiaal: Karton
Maximaal aantal spelers: 5
Minimale aantal spelers: 2
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 12 jaar
Veiligheidswaarschuwingen: Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene.
Verpakkingsgewicht: 0.77 kg
Verpakking breedte: 299 mm
Verpakking hoogte: 73 mm
Verpakking lengte: 301 mm
Voedingstype: Niet-elektrisch
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Waar of niet Waar? Kaartspel kopen voor de prijs van € 10,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Waar of niet Waar? Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Waar of niet Waar? Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Waar of niet Waar? Kaartspel is gemeten op 26-06-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 23-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 55 verhalenkaarten 1 speelbord 10 fiches 50 neusstukken De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-WON01 |
| EAN | 8717249195290 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 299 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 301 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249195290 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Waar of niet Waar? Kaartspel aankoopt