Vuilniswagen spel - Party spel - 2-4 spelers - Vanaf 4 jaar
- EAN: 8720077309760
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het vuilniswagen spel kunnen kinderen genieten van een leuk en interactief party spel met 2-4 spelers. Dit spel is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en zorgt voor urenlang speelplezier. De spelers kunnen samenwerken om de vuilniswagen te besturen en het afval op te halen, wat zorgt voor een spannende en leerzame ervaring.
Door de verschillende spelmodi en uitdagende opdrachten blijft het vuilniswagen spel telkens weer verrassend en vernieuwend. Kinderen leren spelenderwijs samenwerken en strategisch denken, wat bijdraagt aan hun ontwikkeling. Daarnaast stimuleert dit spel de creativiteit en verbeeldingskracht van de spelers, waardoor ze helemaal opgaan in het spel.
Met oog voor kwaliteit en veiligheid is het vuilniswagen spel een uitstekende keuze voor ouders die op zoek zijn naar educatief en vermakelijk speelgoed voor hun kinderen. Dit spel staat garant voor plezierige en leerzame momenten, waarbij kinderen zowel hun motorische vaardigheden als sociale vaardigheden kunnen ontwikkelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vuilniswagen spel - Party spel - 2-4 spelers - Vanaf 4 jaar kopen voor de prijs van € 22,82. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vuilniswagen spel - Party spel - 2-4 spelers - Vanaf 4 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vuilniswagen spel - Party spel - 2-4 spelers - Vanaf 4 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,93 voor Vuilniswagen spel - Party spel - 2-4 spelers - Vanaf 4 jaar is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,00 op 28-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Goliath |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 25 minuut |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x Vuilniswagen spel |
Productinformatie
| Merk | Goliath |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2reg |
| EAN | 8720077309760 |
| Editie | Licentie |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720077309760 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vuilniswagen spel - Party spel - 2-4 spelers - Vanaf 4 jaar aankoopt