VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar
- EAN: 3417765532238
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw is het perfecte interactieve en educatieve speelgoed voor kinderen van 1 tot 5 jaar oud. Met zijn vrolijke geluiden en interactieve functies zorgt Louis voor urenlang speelplezier. Gemaakt van hoogwaardig kunststof, is deze trotse leeuw duurzaam en veilig voor kinderen om mee te spelen.
Dit speelgoed van VTech maakt geluid, waardoor kinderen op een leuke manier geluiden kunnen ontdekken en hun zintuigen kunnen ontwikkelen. Het vereist 2 batterijen en wordt geleverd met Maartje het avontuurlijke paardje. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 1 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 5 jaar, is Louis ideaal voor jongens en meisjes van verschillende leeftijden.
De afmetingen van VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw zijn 9 cm x 6 cm x 10 cm, en het gewicht van de verpakking is 0.16 kg. Met zijn gele kleur en dierenthema is dit speelgoed aantrekkelijk en leerzaam voor kinderen. Bovendien is het voorzien van de CE-markering, wat aangeeft dat het voldoet aan de Europese veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar kopen voor de prijs van € 5,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,39 voor VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 9,99 op 21-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,60. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | VTech |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 3417765532238 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-553223 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x VTech Maartje het avontuurlijke paardje, 1x handleiding |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Leeuw |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | VTech |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 117 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765532238 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Zoef Zoef Louis De Trotse Leeuw - Interactief & Educatief Speelgoed - Cadeau - Van 1 tot 5 Jaar aankoopt