VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn - Speelfiguur
- EAN: 3417765445231
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 06:31:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met Marjolijn, het nieuwsgierige konijn van VTech's Zoef Zoef Dieren! Dit speelfiguur is ideaal voor kinderen van 1 jaar en ouder. Marjolijn biedt een speelse en leerzame ervaring, waarbij kinderen op het hoofdje kunnen drukken om vrolijke geluidseffecten, zinnen en gezongen liedjes te horen. Dit maakt het ontdekken van dieren niet alleen leuk, maar ook educatief!
Dankzij de Magische Sensors van de Zoef Zoef Dieren speelsets kan Marjolijn interactief zijn. Plaats het konijn op de sensor en ontdek wat het graag doet en kan. Met drie verschillende gezongen liedjes nodigt dit speelfiguur kinderen uit tot een interactieve speelmoment. Het stevige en duurzame design garandeert urenlang speelplezier!
Marjolijn is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof en is zowel stevig als veilig voor uw kleintje. De benodigde 2 LR44-batterijen worden meegeleverd, zodat het plezier direct kan beginnen. Let op de automatische uitschakeling die zorgt voor een langere levensduur van de batterijen.
Of het nu voor jongens of meisjes is, Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn is het perfecte speelfiguur voor ieder kind. Met een hoogte en lengte van 10 cm is het eenvoudig om het op te bergen of mee te nemen. Dit speelfiguur stimuleert niet alleen de creativiteit, maar draagt ook bij aan het ontwikkelen van sociale vaardigheden tijdens het spelen met vriendjes.
Verzamel de hele Zoef Zoef Dieren serie en laat je kinderen spelenderwijs kennismaken met allerlei dieren. Deze vrolijke, educatieve speelfiguren zijn onmisbaar in de speelgoedcollectie van elk kind! Breng avontuur en leerplezier in huis met de VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn - Speelfiguur kopen voor de prijs van € 9,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn - Speelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn - Speelfiguur is gemeten op 08-05-2026. De hoogste prijs was € 9,95 op 08-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 3417765445231 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-544523 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Konijn |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765445231 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Zoef Zoef Dieren Marjolijn Het Nieuwsgierige Konijn - Speelfiguur aankoopt