VTech Zoef Zoef Dieren Eddy Ezel - Speelfiguur
- EAN: 3417761651230
- Categorie(n): Speelfiguren
Maak kennis met VTech Zoef Zoef Dieren Eddy Ezel, een speelfiguur dat gemaakt is van kunststof en geluid maakt. Dit schattige speelgoed vereist 2 batterijen en wordt geleverd met 1 verpakkingsinhoud. Eddy Ezel is geschikt voor kinderen van 1 tot 5 jaar oud en heeft een speelgoedthema van dieren. Met een hoogte van 8 cm, breedte van 10 cm en lengte van 12 cm, is dit speelfiguur perfect voor jongens en meisjes. De verpakking heeft een breedte van 106 mm, hoogte van 75 mm en lengte van 183 mm, met een gewicht van 0.16 kg. Het heeft een CE-markering, is van hoge kwaliteit en voldoet aan alle Europese normen voor speelgoed. Eddy Ezel is ideaal voor kinderen die graag spelen met dierenthema speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Zoef Zoef Dieren Eddy Ezel - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor VTech Zoef Zoef Dieren Eddy Ezel - Speelfiguur is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 05-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | VTech |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 3417761651230 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-165123 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | AAA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Ezel |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Eddy Ezel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 106 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417761651230 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Zoef Zoef Dieren Eddy Ezel - Speelfiguur aankoopt