VTech Vrolijke Vriendjes Dino Avonturenset + Licht en Geluid - 1 tot 5 Jaar
- EAN: 3417765421235
- Categorie(n): Activity Centers
Met de VTech vrolijke vriendjes Dino Avonturenset kunnen kinderen van 1 tot 5 jaar genieten van speelplezier met licht en geluid. De dinosaurusavonturenset is gemaakt van kunststof in verschillende kleuren en maakt geluid voor extra interactiviteit. Het speelgoed vereist 2 AA-batterijen voor optimale werking en wordt geleverd met een CE-markering voor veilig speelplezier. De aanbevolen minimale leeftijd is 1 jaar en de maximale leeftijd is 5 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Vrolijke Vriendjes Dino Avonturenset + Licht en Geluid - 1 tot 5 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,99 voor VTech Vrolijke Vriendjes Dino Avonturenset + Licht en Geluid - 1 tot 5 Jaar is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 75,00 op 09-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | VTech |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3.32 kg |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417765421235 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 480 mm |
| Product hoogte | 320 mm |
| Product lengte | 168 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type activity-center | Speelset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 378 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 495 mm |
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 3417765421235 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Vrolijke Vriendjes Dino Avonturenset + Licht en Geluid - 1 tot 5 Jaar aankoopt