VTech - Vrolijke Beer Rammelaar
- EAN: 3417765869235
- Categorie(n): Rammelaars
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef onbegrensd schud- en speelplezier met de VTech Vrolijke Beer Rammelaar! Dit kleurrijke speelgoed is ontworpen voor baby’s vanaf 3 maanden en biedt de perfecte combinatie van plezier en leerzame elementen. Met de schattige bloem die je kunt draaien, geniet je van een scala aan grappige geluiden terwijl de knipperende blad-toets je verwent met vrolijke zinnetjes en melodieën.
Druk op de muziek-toets en laat je betoveren door maar liefst 15 melodietjes en 2 gezongen liedjes. Dit ontwikkelingsspeelgoed stimuleert niet alleen de zintuigen, maar helpt ook bij het verbeteren van de fijne motoriek van je kleintje. De bijtring-blaadjes zijn perfect om de pijn bij doorkomende tandjes te verlichten, wat het nog aantrekkelijker maakt voor jonge baby’s.
Met een handzaam formaat is de Vrolijke Beer Rammelaar gemakkelijk vast te grijpen door kleine handjes. De stevige en duurzame constructie garandeert jaren speelplezier, terwijl het regelbare volume ervoor zorgt dat jij de controle hebt over het geluidsniveau. Bovendien schakelt het speelgoed automatisch uit om batterijlevensduur te verlengen.
Dit vrolijke product heeft een formaat van 16 cm breed, 15.4 cm hoog en 4.5 cm diep en weegt slechts 165 gram. De Rammelaar is gemaakt van stevig kunststof en wordt gevoed door een batterij, zodat je kleintje meteen kan spelen. Het is goedgekeurd met het CE-keurmerk, wat de veiligheid van je kind waarborgt.
Kies voor de VTech Vrolijke Beer Rammelaar en geef je baby een speelse start in de wereld van geluid en beweging. Met zijn aantrekkelijke ontwerpen en leerzame functies is dit speelgoed een geweldige toevoeging aan elke speelgoedverzameling!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Massamarkt Dreamland Toychamp Fietsaccessoires
- Bij Bol.com kun je VTech - Vrolijke Beer Rammelaar kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - Vrolijke Beer Rammelaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - Vrolijke Beer Rammelaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor VTech - Vrolijke Beer Rammelaar is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 13,99 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 4.50 cm |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 15.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | multi |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 165 g |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 179 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765869235 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - Vrolijke Beer Rammelaar aankoopt