VTech - Toet Toet Auto's - Politiebeer Boaz
- EAN: 3417765888236
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:33:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de VTech Toet Toet Auto's Politiebeer Boaz! Dit schattige speelgoedautootje, dat speciaal ontworpen is voor peuters, biedt eindeloos speelplezier. Verzamel alle voertuigen uit de Toet Toet Auto's collectie en laat je kind de wereld van avontuur ontdekken. Druk op Politiebeer Boaz en luister naar diverse geluidseffecten, vrolijke zinnetjes en gezongen liedjes die het spel tot leven brengen!
Politiebeer Boaz beschikt over een knipperend zwaailicht en realistische geluiden, wat bijdraagt aan de speelse sfeer. Dankzij de magische sensor herkenning activeert het diertje grappige zinnen en vrolijke melodieën. Met maar liefst 6 melodietjes en 3 gezongen liedjes, is dit speelgoed niet alleen leuk maar ook educatief. De handleiding is in het Nederlands, zodat je eenvoudig te werk kunt gaan.
Gemaakt van stevig en duurzaam kunststof, is deze VTech Toet Toet Auto perfect voor kinderen vanaf 1 jaar. De automatische uitschakeling zorgt ervoor dat de batterijen langer meegaan, terwijl de aan/uit-schakelaar extra gebruiksgemak biedt. Het speeltje vereist 2 AAA-batterijen, waarvan er één is meegeleverd, zodat je meteen kunt beginnen met spelen.
Politiebeer Boaz is niet alleen leuk, maar ook veilig. Het speelgoed voldoet aan de CE-markering en is geschikt voor jongens en meisjes. Met afmetingen van 8.5 cm breed, 5 cm hoog en 5.5 cm lang, past het perfect in de kleine handjes van jouw kleintje. Laat het avontuur beginnen met VTech Toet Toet Auto's Politiebeer Boaz!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Intertoys
- Bij Top1Toys kun je VTech - Toet Toet Auto's - Politiebeer Boaz kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - Toet Toet Auto's - Politiebeer Boaz te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - Toet Toet Auto's - Politiebeer Boaz bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor VTech - Toet Toet Auto's - Politiebeer Boaz is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 19-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417765888236 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-588823 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | AAA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.50 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5.50 cm |
| Speelgoedthema | Politie |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765888236 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - Toet Toet Auto's - Politiebeer Boaz aankoopt