Breng het speelplezier naar een hoger niveau met de VTech Toet Toet Auto's - Lanceerbaan Deluxe! Deze luxe uitvoering van de lanceerbaan is perfect voor jonge autoliefhebbers. Druk op de lanceerknop en zie hoe de raceauto met snelheid vooruit schiet. Dankzij de magische sensor worden andere Toet Toet Auto's moeiteloos herkend, wat zorgt voor eindeloos speelplezier.
De lanceerbaan is eenvoudig te koppelen aan andere Toet Toet Auto's speelsets, waardoor je de mogelijkheden nog verder kunt uitbreiden. Dit zorgt voor een dynamische speelervaring en stimuleert de creativiteit van je kind. Inclusief de vrolijke Raf Raceauto, die direct klaar is voor spannende ritten op de baan!
Deze prachtige speelgoedset is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof en is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. Met twee AA-batterijen die bij de set zijn inbegrepen, kunt je snel beginnen met spelen. De bijgeleverde handleiding is beschikbaar in het Nederlands, zodat je eenvoudig aan de slag kunt gaan.
De VTech Toet Toet Lanceerbaan Deluxe is niet alleen een bron van vermaak, maar ook veilig in gebruik. Geschikt voor jongens en meisjes tot en met 5 jaar, heeft dit product de CE-markering voor kwaliteit en veiligheid. Zeker weten dat je kind urenlang speelplezier zal hebben met deze prachtige lanceerbaan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Toet Toet Auto's - Lanceerbaan Deluxe bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor VTech Toet Toet Auto's - Lanceerbaan Deluxe is gemeten op 09-10-2025. De hoogste prijs was € 39,99 op 22-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 3417761448236 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-144823 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | luxe lanceer & race baan vtech |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Accu/batterij model | Potlood |
| CE markering | Zichtbaar |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 540 mm |
| Product hoogte | 135 mm |
| Product lengte | 120 mm |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 242 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 259 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.67 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417761448236 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Toet Toet Auto's - Lanceerbaan Deluxe aankoopt