VTech Toet Toet Auto's Lanceer & Racebaan - Speelset
- EAN: 3417761647233
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De VTech Toet Toet Auto's Lanceer & Racebaan speelset is perfect voor jongens en meisjes van 1 tot 5 jaar oud. De speelset bevat een lanceerbaan en racebaan waarmee kinderen eindeloos speelplezier kunnen beleven. Gemaakt van duurzaam kunststof en voorzien van kleurrijke details, stimuleert deze speelset de creativiteit en de fijne motoriek van kinderen.
Met een afmeting van 143 mm breed, 600 mm hoog en 330 mm lang, is deze speelset compact en gemakkelijk op te bergen. Daarnaast vereist de speelset geen batterijen en maakt hij geen geluid, waardoor ouders zich geen zorgen hoeven te maken over geluidsoverlast.
De multicolor speelgoedthema van het VTech merk zorgt ervoor dat kinderen zich urenlang kunnen vermaken met deze speelset. Met een kwaliteitslabel en CE-markering voldoet deze speelset aan alle veiligheidsnormen voor kinderspeelgoed. Het is een ideale toevoeging aan de speelkamer van elk kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Toet Toet Auto's Lanceer & Racebaan - Speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor VTech Toet Toet Auto's Lanceer & Racebaan - Speelset is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Thema | Stadsleven |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 3417761647233 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00095865 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | zoals vermeld in beschrijving |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | AAA |
| Accu/batterij model | Potlood |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 143 mm |
| Product hoogte | 600 mm |
| Product lengte | 330 mm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 323 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417761647233 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Toet Toet Auto's Lanceer & Racebaan - Speelset aankoopt