VTech Toet Toet Auto's Garage - Educatief Babyspeelgoed - 1 tot 5 Jaar
- EAN: 3417765127236
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De VTech Toet Toet Auto's Garage is een educatief babyspeelgoed geschikt voor kinderen van 1 tot 5 jaar. Met 24 onderdelen biedt deze speelset urenlang speelplezier. De garage maakt geluid en vereist 2 batterijen om te kunnen functioneren. De set bevat onder andere een takelwagen, parkeerdek, lift en wasstraat. Het speelgoed is voor zowel jongens als meisjes en heeft een speelgoedthema van stadsleven. De afmetingen van de garage zijn 77 cm breed, 40.5 cm hoog en 30 cm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Toet Toet Auto's Garage - Educatief Babyspeelgoed - 1 tot 5 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,00 voor VTech Toet Toet Auto's Garage - Educatief Babyspeelgoed - 1 tot 5 Jaar is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 59,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 17,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Thema | Stadsleven |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal onderdelen | 24 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 3417765127236 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00051964 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x VTech Teun Takelwagen, 1x bassisstuk, 1x parkeerdek, 1x lift-poort, 1x lift-steundeel, 1x tank-steundeel, 1x pilaar-steundeel, 1x lift-muur, 1x lift-platform, 1x lift-beugel, 1x wasstraat-platform, 1x wasstraatborstel, 1x wasstraatpoort, 1x helikopterplatform, 1x steundelen voor helikopter, 1x reparatieplatform, 1x weg-steundeel, 1x gebogen wegdeel A, 1x gebogen wegdeel B, 2x tandwielen, 1x loket, 1x servicebord, 1x slagboom, 1x slagboomstuk, 1x weegschaalplatform, 1x stickervel, 1x handleiding |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 77 cm |
| Product hoogte | 40.5 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 393 mm |
| Verpakking hoogte | 138 mm |
| Verpakking lengte | 496 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.32 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765127236 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Toet Toet Auto's Garage - Educatief Babyspeelgoed - 1 tot 5 Jaar aankoopt