VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio – Speelgoed Auto – Licht- en Geluidseffecten – 1 tot 5 jaar
- EAN: 3417765554230
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio is een speelgoedauto die perfect is voor kinderen van 1 tot 5 jaar. Deze schattige cabrio met Teigetje thema is gemaakt van duurzaam kunststof en is voorzien van leuke licht- en geluidseffecten. Met deze auto kunnen kinderen eindeloos spelen en hun fantasie de vrije loop laten.
De VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio is voorzien van geluidseffecten en heeft 2 batterijen nodig om te kunnen werken. De handleiding is volledig in het Nederlands, waardoor ouders en kinderen gemakkelijk de gebruiksaanwijzing kunnen volgen. Daarnaast is deze speelgoedauto van het merk VTech en valt het onder het personage Winnie de Poeh.
Met een aanbevolen leeftijd van 1 tot 5 jaar is de VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio ideaal voor jongens en meisjes. De auto is van hoge kwaliteit en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Daarnaast is het een geweldige toevoeging aan de speelgoedcollectie van kinderen die dol zijn op Winnie de Poeh en zijn vriendjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio – Speelgoed Auto – Licht- en Geluidseffecten – 1 tot 5 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio – Speelgoed Auto – Licht- en Geluidseffecten – 1 tot 5 jaar is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 22-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Thema | Sport |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | Winnie de Poeh |
| EAN | 3417765554230 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-555423 |
Character
| Personage | Winnie de Poeh |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x VTech Eileen Ijscokar, 1 mini Chrissy, 1x handleiding |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Tijger |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Teigertje |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | VTech |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 8.60 cm |
| Product lengte | 5.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765554230 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Toet Toet Auto's Disney Teigetje Cabrio – Speelgoed Auto – Licht- en Geluidseffecten – 1 tot 5 jaar aankoopt