VTECH - Ordi Genius Kid Pink - Interactieve computer voor kinderen
- EAN: 3417761963555
- Categorie(n): Leercomputers
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wondere wereld van leren met de VTECH - Ordi Genius Kid Pink, een interactieve computer speciaal ontworpen voor kinderen van 3 tot 7 jaar. Dit kleurrijke speelgoed biedt maar liefst 20 leuke activiteiten waarmee uw kleintje vormen, dieren, logica en woordenschat kan ontdekken. Dankzij het heldere scherm met achtergrondverlichting worden de animaties extra levendig, waardoor leren niet alleen educatief, maar ook enorm leuk is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je VTECH - Ordi Genius Kid Pink - Interactieve computer voor kinderen kopen voor de prijs van € 45,06. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTECH - Ordi Genius Kid Pink - Interactieve computer voor kinderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTECH - Ordi Genius Kid Pink - Interactieve computer voor kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,47 voor VTECH - Ordi Genius Kid Pink - Interactieve computer voor kinderen is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 54,08 op 04-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,61. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
Productinformatie
| Kleur | Roze |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Camera | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Voedingstype | Batterij |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-196355 |
| EAN | 3417761963555 |
| Taal handleiding | Universeel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | AA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Meisjes |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 237 cm |
| Product hoogte | 158 cm |
| Product lengte | 56 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 78 mm |
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
EAN
| EAN | 3417761963555 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTECH - Ordi Genius Kid Pink - Interactieve computer voor kinderen aankoopt