Tijd voor een dutje met het VTech LumiZen roze zeehond nachtlampje! Dit schattige, pluchen zeehondje is de perfecte vriend voor jouw kleintje om heerlijk tot rust te komen en in slaap te vallen. Dankzij het zachte ontwerp en de rustgevende functies biedt het zeehondje een ideale omgeving voor een goede nachtrust.
Met een druk op de maan-toets activeer je rustgevende natuurgeluiden en klassieke melodietjes, waaronder werken van grootmeesters als Beethoven en Mozart. Het nachtlampje laat een sfeervol licht zien dat langzaam aan en uit gaat, wat bijdraagt aan een kalme slaapomgeving voor je kind. Dit nachtlampje is een waardevolle aanwinst voor elke kinderkamer!
Het compacte formaat maakt het gemakkelijk om het zeehondje overal mee naartoe te nemen, ideaal voor gebruik thuis of onderweg. Na een langdurig gebruik kan het zeehondje eenvoudig worden gereinigd; het elektronische onderdeel is gemakkelijk te verwijderen zodat je het voorwerp in de wasmachine kunt wassen. Dit maakt het ook praktisch voor ouders die waarde hechten aan hygiëne.
Dit VTech LumiZen nachtlampje is geschikt voor kinderen vanaf 0 jaar en heeft een automatische uitschakeling, waardoor de batterij levensduur wordt verlengd. Met een gewicht van slechts 210 gram en een hoogte van 15 cm is het een perfect maatje voor je kleintje. De CE-markering garandeert dat het product voldoet aan strenge veiligheidsnormen.
Het VTech LumiZen roze zeehond nachtlampje is een interactief en multifunctioneel product dat niet alleen zorgt voor een veilige slaapomgeving, maar ook bijdraagt aan de ontwikkeling van de zintuigen van jouw kind. Laat je kinderen kennismaken met de magie van muziek en licht met deze geweldige zeehond!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Intertoys Fietsaccessoires
- Bij Bol.com kun je VTech - LumiZen roze - Zeehond - Nachtlampje kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - LumiZen roze - Zeehond - Nachtlampje te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is VTech - LumiZen roze - Zeehond - Nachtlampje in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - LumiZen roze - Zeehond - Nachtlampje bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,39 voor VTech - LumiZen roze - Zeehond - Nachtlampje is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 21,69 op 07-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Ja |
| Kleur | Roze |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Zeehond |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 85 mm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 210 g |
| Wasbaar | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765928529 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - LumiZen roze - Zeehond - Nachtlampje aankoopt