VTech Lees- en Leerboek Cars
- EAN: 3417768580021
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wereld van Cars met het VTech Lees- en Leerboek! Dit interactieve boek neemt kinderen mee op een avontuur vol leren en ontdekkingen. Het verhaal wordt automatisch voorgelezen bij het omslaan van de bladzijden, terwijl kleurrijke illustraties de aandacht van jonge lezers vasthouden. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar, prikkelt het hun nieuwsgierigheid en stimuleert het leren van belangrijke vaardigheden.
Met verschillende interactieve vragen per pagina leren kinderen niet alleen de basiselementen van kleuren, tellen en vormen, maar ook de leuke personages en geluiden uit de geliefde film. Het boek is voorzien van de originele stemmen, waardoor de ervaring nog authentieker aanvoelt en het enthousiasme om te leren verder vergroot.
Dankzij het lichte gewicht van slechts 0,74 kg en de compacte afmetingen van 22 cm lang, 6 cm breed en 21 cm hoog, is het boek makkelijk hanteerbaar voor kleine handjes. Het educatieve spel is perfect voor individuele leerstonden met een speelmogelijkheid van maximaal 30 minuten, wat het ideaal maakt voor zowel thuis als onderweg.
Het VTech Lees- en Leerboek is niet alleen leerzaam, maar ook veilig. Het product is van kunststof gemaakt en heeft een CE-markering. Inclusief 3 AA-batterijen, biedt het een direct gebruiksgemak. Dit aantrekkelijke boek is ideaal voor zowel jongens als meisjes tussen de 3 en 6 jaar, waardoor het een perfect cadeau is voor elke gelegenheid.
Met de nadruk op leren lezen en taalontwikkeling, is dit boek een onmisbare aanvulling voor de speel- en leeromgeving van uw kind. Laat hen de magie van leren ontdekken met hun favoriete Cars-personages en maak kennis met een wereld van plezier en educatie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je VTech Lees- en Leerboek Cars kopen voor de prijs van € 27,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech Lees- en Leerboek Cars te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Lees- en Leerboek Cars bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,45 voor VTech Lees- en Leerboek Cars is gemeten op 15-03-2025. De hoogste prijs was € 27,45 op 15-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Vtech lees- en leerboek |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3180-58023 |
| EAN | 3417768580021 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Rood |
| Leerthema | Leren lezen |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| Speleditie | License uitgave |
| Verpakking breedte | 258 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 3417768580021 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Lees- en Leerboek Cars aankoopt