VTech - Knuffel & Kus Koala's
- EAN: 3417766230232
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:29:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kleintje kennismaken met de speelse wereld van de VTech Knuffel & Kus Koala's! Dit schattige speeltje stimuleert de ontwikkeling van je kind door middel van interactief spel. Trek aan de baby-koala en geniet van het moment waarop deze weer veilig in de armen van zijn mama-koala terugkeert. Dit spel bevordert niet alleen de motoriek, maar introduceert ook het concept van oorzaak en gevolg op een speelse manier.
Met vrolijke zinnetjes en vijf gezongen liedjes maakt dit knuffeldier het leren van nieuwe woordjes, cijfers, en letters een kleurrijke ervaring. Door op de toetsen in de oren van mama-koala te drukken, leert je kleintje niet alleen letters en letterklanken, maar ook meer over lichaamsdelen. De rustgevende melodietjes hebben een kalmerend effect, perfect voor rustige momenten.
De VTech Knuffel & Kus Koala's is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is geschikt voor kinderen vanaf 9 maanden. Bovendien is het product voorzien van twee inbegrepen AAA-batterijen, zodat je meteen kunt genieten van de speelse functies. Het bevat ook een CE-markering, wat de veiligheid garandeert tijdens het spelen.
Dit knuffelkitsch is niet alleen een perfect cadeau voor zowel jongens als meisjes, maar past ook in elk kinderkamer met zijn vrolijke kleuren. Let op: volwassen toezicht is aanbevolen tijdens het spel. Ontdek de magie van leren en spelen met de VTech Knuffel & Kus Koala's en geef je kleintje de beste start in zijn of haar ontwikkeling!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Fietsaccessoires
- Bij Top1Toys kun je VTech - Knuffel & Kus Koala's kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - Knuffel & Kus Koala's te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - Knuffel & Kus Koala's bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,99 voor VTech - Knuffel & Kus Koala's is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 20,99 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417766230232 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-623023 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Koala |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16.30 cm |
| Product hoogte | 20.50 cm |
| Product lengte | 17.80 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 171 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417766230232 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - Knuffel & Kus Koala's aankoopt