VTech kindercamera Print Cam met selfie en direct printen.
- EAN: 3417765491849
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de VTech kindercamera Print Cam, de ultieme camera voor kleine creatievelingen! Deze kleurrijke camera stelt kinderen in staat om niet alleen schitterende foto's en video's te maken, maar ook om direct hun favoriete momenten uit te printen zonder het gebruik van inkt. Dankzij de innovatieve thermoprinter kunnen kinderen binnen enkele seconden coole kaarten, spelletjes en zelfs hun eigen speelgeld printen en delen.
Deze kindercamera zit boordevol leuke effecten, stempels en kaders om foto's en video's een persoonlijk tintje te geven. Met de omklapbare lens zijn de leukste selfies een fluitje van een cent. De gezichtsherkenning zorgt ervoor dat je altijd het perfecte plaatje schiet. Daarnaast kunnen kinderen hun gemaakte foto's eenvoudig omtoveren tot kleurplaten om zelf in te kleuren.
De Print Cam heeft een helder kleurendisplay, digitale zoom en biedt uitbreidbaar geheugen, zodat er altijd voldoende ruimte is voor nieuwe avonturen. Dankzij het stevige ontwerp en gebruiksvriendelijke interface is deze camera ideaal voor kinderen van 3 jaar en ouder, en biedt urenlang creatieve plezier.
Wat deze camera extra speciaal maakt, is dat je geen batterijen nodig hebt; de camera werkt eenvoudig via de meegeleverde USB-kabel. Daarnaast wordt de camera geleverd met een handige polsband en een rol thermopapier, zodat de creatieve mogelijkheden eindeloos zijn. Ouders hebben controle over het aantal prints dat hun kinderen kunnen maken per dag, wat zorgt voor een verantwoorde en leuke ervaring.
Met een verpakkingsgewicht van 0.64 kg en een compacte afmeting van 5 cm x 5 cm x 5 cm is de VTech Print Cam perfect voor thuisgebruik en onderweg. Dit educatieve spel stimuleert creativiteit en biedt kinderen de kans om hun artistieke talenten te ontwikkelen op een leuke en interactieve manier. Ontdek de magie van fotografie met de VTech Print Cam!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je VTech kindercamera Print Cam met selfie en direct printen. kopen voor de prijs van € 99,16. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech kindercamera Print Cam met selfie en direct printen. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech kindercamera Print Cam met selfie en direct printen. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 70,49 voor VTech kindercamera Print Cam met selfie en direct printen. is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 110,00 op 20-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 39,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-549184 |
| EAN | 3417765491849 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765491849 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech kindercamera Print Cam met selfie en direct printen. aankoopt