VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE
- EAN: 3417765589058
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE is een geweldig educatief speelgoed voor kinderen in de leeftijd van 3 tot 8 jaar. Met zijn groene kleur en duurzame kunststof materiaal is dit speelgoed niet alleen leuk, maar ook veilig en kindvriendelijk. Het spel beschikt over geluidseffecten die de speelervaring nog leuker maken voor de jongens en meisjes die ermee spelen.
Dit interactieve spel vereist 4 AA-batterijen voor optimale prestaties en kan zelfstandig verbinding maken met internet. Daarnaast is er een speciale app vereist om alle mogelijkheden van de console te benutten. Het spel is ontwikkeld door VTech, een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn innovatieve en educatieve speelgoed voor kinderen.
Met afmetingen van 334 cm x 138 cm x 246 cm en een gewicht van 1.26 kg is de SUPER CONSOLE TURBO PILOTE compact en gemakkelijk te hanteren voor jonge kinderen. De CE-markering toont aan dat dit speelgoed voldoet aan de Europese veiligheidsnormen en geschikt is voor kinderen tussen 3 en 8 jaar.
De SUPER CONSOLE TURBO PILOTE biedt eindeloos speelplezier voor één speler tegelijk en is voorzien van een educatief spel met Nederlandstalige instructies. Met minimaal 24 maanden ondersteuning en updates vanaf de introductiedatum in 2023, is dit speelgoed een duurzame investering in de ontwikkeling van uw kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE kopen voor de prijs van € 69,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 61,61 voor VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE is gemeten op 11-10-2025. De hoogste prijs was € 111,59 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 49,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | VTech |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.26 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-558905 |
| EAN | 3417765589058 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Groen |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 334 cm |
| Product hoogte | 138 cm |
| Product lengte | 246 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 133 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 3417765589058 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Jouets Electroniques Educatifs SUPER CONSOLE TURBO PILOTE aankoopt