VTech - Fladder & Speel Flamingo
- EAN: 3417765871238
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:26:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de VTech Fladder & Speel Flamingo! Dit schattige speelgoed zorgt voor urenlang speelplezier voor kinderen vanaf 9 maanden. Plaats de flamingo eenvoudig op een gladde ondergrond. Trek aan de poten en kijk hoe de vleugels op een vrolijke manier fladderen, vergezeld van schattige geluidjes en muziek. Het is de perfecte manier om kinderen te stimuleren om te spelen, zingen, en te leren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Fietsaccessoires
- Bij Top1Toys kun je VTech - Fladder & Speel Flamingo kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - Fladder & Speel Flamingo te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - Fladder & Speel Flamingo bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,99 voor VTech - Fladder & Speel Flamingo is gemeten op 07-03-2026. De hoogste prijs was € 20,99 op 07-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417765871238 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-587123 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Flamingo |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Roze |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | VTech |
| Product breedte | 20.90 cm |
| Product hoogte | 22.80 cm |
| Product lengte | 12.30 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765871238 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - Fladder & Speel Flamingo aankoopt