Met de VTech Bla-Bla-Blocks Dieren kunnen kinderen van 2 tot 4 jaar spelenderwijs leren en bouwen. Deze interactieve bouwset bevat 16 verschillende onderdelen en stimuleert de verbeeldingskracht van kinderen. De bouwstenen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn voorzien van vrolijke kleuren, wat zorgt voor urenlang speelplezier. Dit STEM-speelgoed is ideaal voor kinderen die houden van fantasierijk spelen.
De VTech Bla-Bla-Blocks Dieren wordt geleverd in een verpakking met de volgende afmetingen: 221 mm breed, 93 mm hoog en 253 mm lang. Het totale gewicht van de verpakking is 0.58 kg. De bouwset heeft een CE-markering en voldoet aan alle kwaliteitsnormen voor speelgoed. Daarnaast is er geen app nodig voor de volledige functionaliteit van dit speelgoed.
De afmetingen van het product zelf zijn 114.2 mm breed, 110.5 mm hoog en 38 mm lang. De VTech Bla-Bla-Blocks Dieren is een ideale manier voor kinderen om spelenderwijs hun motorische vaardigheden en creativiteit te ontwikkelen. Dit speelgoed is perfect voor kinderen die graag bouwen en experimenteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Bla-Bla-Blocks Dieren - Interactief Constructiespeelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor VTech Bla-Bla-Blocks Dieren - Interactief Constructiespeelgoed is gemeten op 18-02-2025. De hoogste prijs was € 39,99 op 18-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | VTech |
| Thema | Fantasy |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal onderdelen | 16 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00051932 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 114.2 mm |
| Product hoogte | 110.5 mm |
| Product lengte | 38 mm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 221 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417766046239 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Bla-Bla-Blocks Dieren - Interactief Constructiespeelgoed aankoopt