VTech - Baby Speelkubus
- EAN: 3417766228239
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 06:31:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef eindeloos speelplezier met de VTech Baby Speelkubus! Deze veelzijdige speelkubus is perfect voor kleintjes vanaf 12 maanden en biedt talloze mogelijkheden om te bouwen, ontdekken en spelen. Dankzij de verschillende kanten van de kubus kunnen kinderen hun motoriek en hand-oogcoördinatie trainen terwijl ze zich vermaken met rollers, tandwielen en kleurrijke kraaltjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je VTech - Baby Speelkubus kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - Baby Speelkubus te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - Baby Speelkubus bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor VTech - Baby Speelkubus is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 17,99 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417766228239 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 110 mm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type activity-center | Kubus |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Verpakking hoogte | 142 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 3417766228239 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - Baby Speelkubus aankoopt