Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups - Interactief & Educatief Speelgoed - Speelgoed Rups - Ontdek Zinnetjes, Geluiden en Liedjes - Vanaf 3 tot 36 maanden
- EAN: 3417765671234
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups is een interactief en educatief speelgoed dat ontworpen is voor kinderen van 3 tot 36 maanden oud. Deze schattige knuffelrups is gemaakt van zachte stof en maakt geluid, waardoor het spelen nog leuker wordt. Met de verschillende ontdek zinnetjes, geluiden en liedjes stimuleert de knuffelrups de ontwikkeling van de kinderen op een speelse manier.
De knuffelrups van het merk VTech is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een meerkleurig design. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 0.25 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 3 jaar, is dit speelgoed perfect voor de allerkleinsten. Bovendien heeft de Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups het CE-kwaliteitslabel, wat staat voor veiligheid en conformiteit met de Europese regelgeving.
De afmetingen van de knuffelrups zijn 330 cm (breedte) x 120 cm (hoogte) x 110 cm (lengte), terwijl de verpakking afmetingen 211 mm (breedte) x 125 mm (hoogte) x 333 mm (lengte) zijn. Met een gewicht van 0.48 kg is de knuffelrups licht en gemakkelijk te hanteren. Daarnaast is de knuffelrups niet alleen vermakelijk, maar ook educatief doordat hij de taalontwikkeling en motorische vaardigheden van kinderen bevordert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups - Interactief & Educatief Speelgoed - Speelgoed Rups - Ontdek Zinnetjes, Geluiden en Liedjes - Vanaf 3 tot 36 maanden kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups - Interactief & Educatief Speelgoed - Speelgoed Rups - Ontdek Zinnetjes, Geluiden en Liedjes - Vanaf 3 tot 36 maanden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups - Interactief & Educatief Speelgoed - Speelgoed Rups - Ontdek Zinnetjes, Geluiden en Liedjes - Vanaf 3 tot 36 maanden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,97 voor Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups - Interactief & Educatief Speelgoed - Speelgoed Rups - Ontdek Zinnetjes, Geluiden en Liedjes - Vanaf 3 tot 36 maanden is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,02. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | VTech |
Productinformatie
| Materiaal | Stof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417765671234 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-567123 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0.25 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 330 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 110 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 211 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 333 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765671234 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vtech Baby Ontdek & Leer Knuffelrups - Interactief & Educatief Speelgoed - Speelgoed Rups - Ontdek Zinnetjes, Geluiden en Liedjes - Vanaf 3 tot 36 maanden aankoopt