VTech Baby Kruip & Leer Babybeer - Interactief Speelgoed - Knuffel - Voor Jongens en Meisjes - Sint Cadeau - Van 9 tot 36 maanden
- EAN: 3417761811238
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
VTech Baby Kruip & Leer Babybeer is een schattige pluche beer die dol is op kruipen, spelen en leren. Druk op de toetsen om kennis te maken met vormen en kleuren en speel een leuk zoekspelletje. De beer laat kinderen op een speelse manier kennismaken met vormen en kleuren door middel van interactieve vormtoetsen. Met 10 melodietjes en 5 gezongen liedjes zorgt de beer voor veel speel- en kruipplezier. Het regelbare volume, automatische uitschakeling en stevige design maken deze knuffel de perfecte metgezel voor kinderen van 9 tot 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je VTech Baby Kruip & Leer Babybeer - Interactief Speelgoed - Knuffel - Voor Jongens en Meisjes - Sint Cadeau - Van 9 tot 36 maanden kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech Baby Kruip & Leer Babybeer - Interactief Speelgoed - Knuffel - Voor Jongens en Meisjes - Sint Cadeau - Van 9 tot 36 maanden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech Baby Kruip & Leer Babybeer - Interactief Speelgoed - Knuffel - Voor Jongens en Meisjes - Sint Cadeau - Van 9 tot 36 maanden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,88 voor VTech Baby Kruip & Leer Babybeer - Interactief Speelgoed - Knuffel - Voor Jongens en Meisjes - Sint Cadeau - Van 9 tot 36 maanden is gemeten op 30-03-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 13-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,11. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | VTech |
| Thema | Dieren |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 3417761811238 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00051891 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Beer met 3 AA-batterijen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | AAA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 16.80 cm |
| Product lengte | 23.40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 172 mm |
| Verpakking lengte | 334 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417761811238 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech Baby Kruip & Leer Babybeer - Interactief Speelgoed - Knuffel - Voor Jongens en Meisjes - Sint Cadeau - Van 9 tot 36 maanden aankoopt