Vtech Alfabet Kindertablet
- EAN: 3417766229236
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland
- Bij Top1Toys kun je Vtech Alfabet Kindertablet kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vtech Alfabet Kindertablet te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vtech Alfabet Kindertablet bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,99 voor Vtech Alfabet Kindertablet is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 20,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-622923 |
| EAN | 3417766229236 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Otto Simon |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leerthema | Taal |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 210 cm |
| Product hoogte | 160 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 216 mm |
| Verpakking hoogte | 288 mm |
| Verpakking lengte | 43 mm |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 3417766229236 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vtech Alfabet Kindertablet aankoopt