VTech 530804 educatief speelgoed
- EAN: 3417765308048
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het VTech 530804 educatief speelgoed kunnen kinderen op een leuke en educatieve manier spelen. Dit speelgoed is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en kan worden gebruikt tot en met 10 jaar. Het materiaal van het speelgoed is kunststof, waardoor het duurzaam en veilig is voor kinderen om mee te spelen.
Het educatieve spel wordt geleverd met 2 benodigde batterijen en maakt geluid tijdens het spelen. Het is ontworpen voor zowel jongens als meisjes en heeft een kleurrijk en aantrekkelijk ontwerp. Met een afmeting van 15 cm breed, 11.70 cm hoog en 6.80 cm lang, is dit speelgoed compact en gemakkelijk op te bergen.
Dit VTech speelgoed is voorzien van een CE-markering en voldoet aan alle kwaliteitsnormen. Het vereist geen verbinding met internet, apps of andere betaalde diensten. Daarnaast is het compatibel voor solo spelen met maximaal 1 speler. Met dit educatieve speelgoed kunnen kinderen op een interactieve en vermakelijke manier leren en spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je VTech 530804 educatief speelgoed kopen voor de prijs van € 50,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech 530804 educatief speelgoed te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech 530804 educatief speelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,00 voor VTech 530804 educatief speelgoed is gemeten op 30-12-2025. De hoogste prijs was € 51,69 op 25-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,69. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | VTech |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Duits Universeel |
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 530804 |
| EAN | 3417765308048 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 11.70 cm |
| Product lengte | 6.80 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31(0)343522020 |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 3417765308048 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech 530804 educatief speelgoed aankoopt