Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Kaartspel - Pocketformaat quiz / triviaspel maar ook een universele trivia aanvulset / uitbreiding bij andere triviaspellen - perfect cadeau voor Oud & Nieuw
- EAN: 8720726961264
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vragen & Antwoorden #18 is een spannend pocketformaat quiz spel gevuld met 330 nieuwe Nederlandse vragen, inclusief 'evergreens'. Dit kaartspel is geschikt voor 2-6 spelers vanaf 12 jaar en kan zowel op zichzelf gespeeld worden als in combinatie met andere trivia spellen. Met 55 kaartjes boordevol uitdagende vragen uit 6 categorieën, zal dit spel je kennis testen en verbreden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk
- Bij Spellenrijk kun je Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Kaartspel - Pocketformaat quiz / triviaspel maar ook een universele trivia aanvulset / uitbreiding bij andere triviaspellen - perfect cadeau voor Oud & Nieuw kopen voor de prijs van € 995,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Kaartspel - Pocketformaat quiz / triviaspel maar ook een universele trivia aanvulset / uitbreiding bij andere triviaspellen - perfect cadeau voor Oud & Nieuw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Kaartspel - Pocketformaat quiz / triviaspel maar ook een universele trivia aanvulset / uitbreiding bij andere triviaspellen - perfect cadeau voor Oud & Nieuw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Kaartspel - Pocketformaat quiz / triviaspel maar ook een universele trivia aanvulset / uitbreiding bij andere triviaspellen - perfect cadeau voor Oud & Nieuw is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 995,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 985,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 25 minuut |
| Spelsoort | Trivia spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Pocketformaat Quiz / Triviaspel maar ook een Universele Trivia Aanvulset / Uitbreiding bij andere Triviaspellen bevat 55 kaartjes met totaal 330 vragen (6 vragen uit de 6 bekende categorieën voorop en de bijbehorende antwoorden achterop). |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Puzzles & Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2302 |
| EAN | 8720726961264 |
| Editie | *** 2023 editie *** #18 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | *** 2023 EDITIE; 330 NIEUWE NEDERLANDSE VRAGEN! *** Vragen & Antwoorden #18 - Quiz / Triviaspel maar ook een Universele Trivia Aanvulset / Uitbreiding bij andere Triviaspellen |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 59 mm |
| Verpakking hoogte | 17.5 mm |
| Verpakking lengte | 91 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720726961264 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vragen & Antwoorden #18 (330 nieuwe Nederlandse vragen; over *2023!* en wat 'evergreens') - Kaartspel - Pocketformaat quiz / triviaspel maar ook een universele trivia aanvulset / uitbreiding bij andere triviaspellen - perfect cadeau voor Oud & Nieuw aankoopt