Vraag het Kus
- EAN: 6416739026206
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vraag het Kus is een cool vraag en antwoord spel voor alle fans van Kus, verpakt in een handig doosje dat overal mee naartoe genomen kan worden. Dit vragenquizspel bevat driehonderd vragen over Kus en andere onderwerpen die jij leuk vindt. Het doel van het spel is om als eerste zeven fiches te winnen door goede antwoorden te geven. Hoe meer je weet, hoe eerder je wint.
De verpakking van Vraag het Kus heeft een gewicht van 0.50 kg en heeft afmetingen van 180mm bij 190mm bij 340 mm. Het spel heeft een speeltijd van 30 minuten en behoort tot het genre storytelling spel. Het spel is volledig in het Nederlands, zowel het spel zelf als de handleiding. In het spel zitten 100 kaarten, 28 fiches, een scoreboekje en een handleiding. Er zijn geen batterijen nodig om het spel te spelen.
Vraag het Kus is van het merk Selecta, met het MPN (Manufacturer Part Number) 2620 en een EAN-code van 6416739026206. Het materiaal waarvan het spel is gemaakt, is karton. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd is 12 jaar. Het spel kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers en is bedoeld voor zowel jongens als meisjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vraag het Kus kopen voor de prijs van € 18,27. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vraag het Kus te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vraag het Kus bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor Vraag het Kus is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 26,99 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Storytelling spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 100 kaarten, 28 fiches, scoreboekje en handleiding. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Selecta |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2620 |
| EAN | 6416739026206 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2008 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 340 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6416739026206 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vraag het Kus aankoopt