Vos oranje 19 cm
- EAN: 8715964199821
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De schattige oranje vos van 19 cm is het perfecte speelkameraadje voor kinderen vanaf 3 jaar. Met zijn zachte 100% polyester materiaal is hij ideaal om mee te knuffelen en te spelen. Deze knuffel heeft geen geluidsfunctie en vereist geen batterijen, waardoor hij eenvoudig en veilig is voor jonge kinderen.
De oranje kleur van de vos maakt hem extra aantrekkelijk en zijn CE-kwaliteitslabel geeft ouders gemoedsrust over de veiligheid en duurzaamheid van het product. Deze knuffel is wasbaar, waardoor hij gemakkelijk schoon te houden is, en heeft een afmeting van 40 cm hoog en 14 cm breed, waardoor hij perfect is om overal mee naartoe te nemen.
Of het nu is voor het stimuleren van de verbeelding, het troosten van kinderen of gewoon voor plezier, deze oranje vos is een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie. Hij is niet interactief, vereist geen app of batterijen en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met zijn unieke uitstraling zal deze knuffel al snel de favoriet worden van elk kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vos oranje 19 cm kopen voor de prijs van € 17,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vos oranje 19 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vos oranje 19 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,50 voor Vos oranje 19 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PIA Soft Toys |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Oranje |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | 100% polyester |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 190 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8715964199821 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vos oranje 19 cm aankoopt