Vitakruid DIM Complex 60 vega capsules
- EAN: 8717438691886
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:56:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein PharmaMarket Webvitaal
- Bij Plein kun je Vitakruid DIM Complex 60 vega capsules kopen voor de prijs van € 36,59. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vitakruid DIM Complex 60 vega capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vitakruid DIM Complex 60 vega capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,18 voor Vitakruid DIM Complex 60 vega capsules is gemeten op 21-08-2025. De hoogste prijs was € 39,91 op 19-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,73. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Vitakruid |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Ingrediënten: Indole-3-Carbinole, Broccoli extract (Brassica olerace var. Italica), HPMC (capsule), N-Acetyl-L-Cysteïne, Witte kool extract (Brassica oleracea var. Alba), Geel mosterdzaad extract (Sinapis alba), rijstzetmeel, Zink (citraat), bamboe extract, stearinezuur (anti-klontermiddel), Piperine (Bioperine®). |
| Allergeneninformatie | Bevat geen: GMO, gluten, gist, lactose, suiker, kunstmatige kleurstoffen, smaakstoffen of conserveringsmiddelen. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dosering Neem 1 capsule per dag. Houd u aan de aanbevolen dosering. Gebruik tijdens de zwangerschap of borstvoeding wordt afgeraden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. |
| Fabrikant Naam | Vitakruid BV |
| Fabrikant Adres | Jacobus Spijkerdreef 430, 2132 PZ Hoofddorp |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dosering (1 capsule) RI* Indole-3-Carbinol (I3C) 400 mg ** Broccoli extract 150 mg ** Geel mosterdzaad extract 50 mg ** Witte kool extract 50 mg ** N-Acetyl-L-Cysteïne 100 mg ** Zwarte peper extract (Bioperine®, 95-98%) 3 mg ** Zink (citraat) 5 mg ** * Referentie-Inname ** Geen RI vastgesteld |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Geslacht | Unisex |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Vitakruid DIM Complex - 1 x 60 vega capsules |
| Inhoud | 60 mg |
| Verpakking breedte | 49 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 105 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Mosterd |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 75 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8717438691886 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vitakruid DIM Complex 60 vega capsules aankoopt