Visspelletje - THE FISH GAME - Visjes vangen
- EAN: 8712364002096
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:52:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel het spel visjes vangen. Er is een visvijver waaruit iedere speler door behendigheid 8 visjes van zijn eigen kleur moet uithalen. Niet makkelijk want het vangnetje trilt. Leuk spel voor de kleintjes net als op de kermis.
Speeltijd: 15 minuut
Spelsoort: Behendigheidspel
Taal spel: Nederlands
Taal handleiding: Nederlands
Merk: Playtime
EAN: 8712364002096
Kan zelfstandig met internet verbinden: Nee
App vereist voor volledige functionaliteit: Nee
Aanbevolen maximum leeftijd: 12 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 3 jaar
Accu/batterij model: Potlood
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Doelgroep: Kinderen
E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Geslacht: Jongens en meisjes
Maximaal aantal spelers: 2
Minimale aantal spelers: 2
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Personage van toepassing: Nee
Speleditie: Standaard editie
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Verpakking breedte: 380 mm
Verpakking hoogte: 270 mm
Verpakking lengte: 50 mm
Voedingstype: Batterij
eWaste: Ja
EAN: 8712364002096
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Visspelletje - THE FISH GAME - Visjes vangen kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Visspelletje - THE FISH GAME - Visjes vangen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Visspelletje - THE FISH GAME - Visjes vangen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Visspelletje - THE FISH GAME - Visjes vangen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Playtime |
| EAN | 8712364002096 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij model | Potlood |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking hoogte | 270 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8712364002096 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Visspelletje - THE FISH GAME - Visjes vangen aankoopt