Visconti Tarots
- EAN: 9780738700199
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Visconti Tarots zijn een absoluut verbluffende weergave van weelderige goudfolie en prachtige renaissancekunst. Dit deck straalt pure magie en mysterie uit! Het glinsterende goud reflecteert het licht, verleidt de intuïtie en verheugt het oog. Dit deck is een schat, echt een must-have voor alle tarotliefhebbers. Oorspronkelijk in 1450 in opdracht gegeven door de hertog van Milaan, en toegeschreven aan Bonifacio Bembo, is dit een reproductie van het oudste bestaande tarotdeck. Het product bevat 78 kaarten in volledige kleur en 9 kaarten met instructies. Geen boekje inbegrepen. De bijbehorende boekjes bij de meeste Lo Scarabeo-decks zijn in vijf talen: Engels, Spaans, Frans, Italiaans en Duits.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Visconti Tarots kopen voor de prijs van € 33,06. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Visconti Tarots te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Visconti Tarots bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,00 voor Visconti Tarots is gemeten op 04-01-2025. De hoogste prijs was € 33,99 op 02-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | The Visconti-Sforza tarots, restored to their original splendour by A.A. Atanassov |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | lo scarabed |
| EAN | 9780738700199 |
| Editie | Lo Scarabeo Decks ed. |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2002 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | reprinted hot in gold |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 121 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 9780738700199 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Visconti Tarots aankoopt