Virgin Queen
- EAN: 0817054010103
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het strategische bordspel Virgin Queen: Wars of Religion 1559-1598, waar militaire, politieke en religieuze conflicten in Europa centraal staan tijdens het bewind van Elizabeth I van Engeland en Filips II van Spanje. Dit uitdagende spel laat je in de huid van de grote mogendheden van die tijd kruipen. Met slimme strategische zetten probeer je invloed uit te oefenen en je tegenstanders te overtreffen.
Elke speler neemt de leiding over een van de machtige naties in het spel. Spanje kan rekenen op zijn enorme rijkdom, maar dat maakt hen ook een doelwit voor rivalen zoals het Ottomaanse Rijk en het opkomende Engelse imperium. De strijd om de Spaanse macht in Nederland, en daarbuiten, biedt een spannend spelverloop dat iedere keer weer anders is. Geschikt voor spelers vanaf 12 jaar, belooft dit spel urenlang plezier voor vrienden en familie.
De speeltijd van dit strategisch spel bedraagt ongeveer 420 minuten, perfect voor lange spelavonden. Met een minimum van 2 spelers en een maximale spilcapaciteit van 2 spelers, is het ideaal om samen met een vriend te strijden voor dominantie. Het is verkrijgbaar in het Nederlands, waardoor het toegankelijk is voor een breed publiek.
Het spel komt uit de gerenommeerde Asmodee collectie, en wordt geleverd in een stevige verpakking met een gewicht van 1 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 400 mm breed, 300 mm hoog en 500 mm lang. Dit maakt het niet alleen een aantrekkelijk spel om te spelen, maar ook om te geven of te krijgen.
Bereid je voor op een strijd vol strategie en tactiek met Virgin Queen. Dit spel is de perfecte aanvulling voor iedere bordspellenliefhebber en biedt een unieke ervaring door de combinatie van geschiedenis en strategie. Zet jouw zetten slim, en wie weet overheerst jouw grootmacht in deze turbulente tijden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Virgin Queen kopen voor de prijs van € 100,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Virgin Queen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
- Op dit moment is Virgin Queen in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Virgin Queen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 94,95 voor Virgin Queen is gemeten op 25-09-2025. De hoogste prijs was € 117,95 op 06-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 420 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00080354 |
| EAN | 0817054010103 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Jongens |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0817054010103 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Virgin Queen aankoopt