Viking Toys - Grote ambulance in doos
- EAN: 7317670812578
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viking Toys Grote ambulance in doos is het perfecte speelgoed voor kinderen van 1-5 jaar oud. Met een afmeting van 25 cm en inclusief 2 poppetjes en een brancard, biedt deze ambulance urenlang speelplezier in de tuin, op het zand, in bad en overal waar de verbeelding van kinderen hen brengt.
De ambulance heeft een diversiteit aan kenmerken die het aantrekkelijk maken voor jonge kinderen. Met een gewicht van 0.7 kg is het licht genoeg om gemakkelijk door kinderen te worden vastgehouden en mee te spelen. De ambulance is wit van kleur en vervaardigd uit duurzaam kunststof, wat zorgt voor langdurig speelplezier.
Daarnaast is deze ambulance van Viking Toys volledig niet-elektrisch en vereist geen batterijen, waardoor ouders zich geen zorgen hoeven te maken over het vervangen van batterijen. Dit maakt het speelgoed niet alleen leuk, maar ook praktisch en onderhoudsvriendelijk.
Het merk Viking Toys staat bekend om zijn hoge kwaliteit speelgoed dat voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. De Grote ambulance in doos is voorzien van het CE-kwaliteitslabel en de CE-markering is zichtbaar. Hierdoor kunnen ouders met een gerust hart dit speelgoed aan hun kinderen geven.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 1 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 5 jaar, is de ambulance geschikt voor een brede leeftijdsgroep kinderen. Het speelgoed heeft een speelgoedthema van een ziekenhuis en stimuleert kinderen om creatief te spelen en hun verbeelding te gebruiken.
De Grote ambulance wordt geleverd in een doos met afmetingen van 165 x 164 x 306 mm. Dit maakt het ook een ideaal cadeau om te geven voor verjaardagen of speciale gelegenheden. Ontdek de wereld van de medische hulpdiensten met de Viking Toys Grote ambulance in doos!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Viking Toys - Grote ambulance in doos kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viking Toys - Grote ambulance in doos te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viking Toys - Grote ambulance in doos bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,59 voor Viking Toys - Grote ambulance in doos is gemeten op 27-11-2025. De hoogste prijs was € 35,00 op 23-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,41. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.67 kg |
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Viking Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 06.81257 |
| EAN | 7317670812578 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product gewicht | 0.7 kg |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ziekenhuis |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 164 mm |
| Verpakking lengte | 306 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7317670812578 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viking Toys - Grote ambulance in doos aankoopt