Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s)
- EAN: 4026602071701
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s) is een gedetailleerd model dat perfect is voor modeltreinschalen Z. Het model is voorzien van een voorbeeldgetrouwe koperen mast met een gepatenteerde insteekvoet, waardoor de montage bijzonder eenvoudig is. Daarnaast is deze lantaarn onderhoudsvrij dankzij de LED-verlichting, waardoor je er zonder zorgen van kunt genieten. Met een hoogte van ongeveer 2,5 tot 2,8 cm past deze lantaarn perfect in jouw miniatuurlandschap.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s) is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 23,94 op 09-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal Z |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| EAN | 4026602071701 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 2.80 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
EAN
| EAN | 4026602071701 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik Z Parklantaarn Enkel Kant-en-klaar model 7170 1 stuk(s) aankoopt