Viessmann Modelltechnik H0 Straatlantaarn Enkel Kant-en-klaar model 6092 1 stuk(s)
- EAN: 4026602060927
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik H0 straatlantaarn is een enkel kant-en-klaar model (artikelnummer 6092) dat perfect is voor het verfraaien van uw modelspoorbaan. Met een hoogte van 100 mm en een gedetailleerd ontwerp is deze moderne straatlantaarn een prachtige aanvulling op uw schaal H0 collectie.
Dit model is vervaardigd door Viessmann Modelltechnik, een gerenommeerd merk in de modelbouwsector, wat staat voor kwaliteit en vakmanschap. Het EAN-nummer van deze straatlantaarn is 4026602060927, waardoor het gemakkelijk te identificeren is binnen uw verzameling of bij het doen van aankopen.
De Viessmann Modelltechnik H0 straatlantaarn bevat een F lamptype en werkt op een voedingsspanning tussen 14 en 16 V. De verpakking heeft een breedte van 0 cm, een hoogte van 10 cm en een lengte van 0 cm, waardoor het gemakkelijk te hanteren en op te bergen is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik H0 Straatlantaarn Enkel Kant-en-klaar model 6092 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik H0 Straatlantaarn Enkel Kant-en-klaar model 6092 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik H0 Straatlantaarn Enkel Kant-en-klaar model 6092 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Viessmann Modelltechnik H0 Straatlantaarn Enkel Kant-en-klaar model 6092 1 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,94 op 24-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| EAN | 4026602060927 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
EAN
| EAN | 4026602060927 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik H0 Straatlantaarn Enkel Kant-en-klaar model 6092 1 stuk(s) aankoopt