Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 1 stuk(s)
- EAN: 4016138373912
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 is een waardevolle toevoeging aan uw modelspoorbaan. Dit gedetailleerde model van Viessmann is perfect voor het verlichten van gebouwen, kermisattracties, podia, reclameborden en meer. Met een rechthoekige vorm en een heldere witte LED, zorgt deze schijnwerper voor realistisch ogende verlichting op uw spoorwegscene.
Met een schaal van H0 past deze schijnwerper perfect bij uw bestaande modeltreinset. Het CE-markering bevestigt de kwaliteit en veiligheid van dit product. Bovendien wordt deze schijnwerper geleverd met een duidelijke handleiding in verschillende talen, waaronder Duits, Engels en Frans, om u te helpen bij het installeren en gebruiken ervan.
De verpakking van de Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper heeft een breedte van 0.63 cm, een hoogte van 0.46 cm en een lengte van 0.67 cm. Dit compacte formaat zorgt ervoor dat de schijnwerper gemakkelijk op uw modelspoorbaan kan worden geplaatst en een geweldige aanvulling vormt op de algehele sfeer van uw spoorweglandschap.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 1 stuk(s) is gemeten op 08-05-2025. De hoogste prijs was € 25,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| EAN | 4016138373912 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 0.63 cm |
| Verpakking hoogte | 0.46 cm |
| Verpakking lengte | 0.67 cm |
EAN
| EAN | 4016138373912 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik H0 Schijnwerper Kant-en-klaar model 6333 1 stuk(s) aankoopt