Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 1 stuk(s)
- EAN: 4026602061702
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 is een veelzijdige interieurverlichting voor plafondmontage. Dit gedetailleerde model wordt geleverd als één stuk en is perfect voor het verlichten van de binnenkant van jouw modelspoor schaal H0. Met het merk Viessmann Modelltechnik ben je verzekerd van kwaliteit en vakmanschap.
Deze plafondspot is voorzien van CE-markering en is zichtbaar in jouw modelspooromgeving. Het product is ontworpen zonder specifiek personage, waardoor het in verschillende settingen gebruikt kan worden. Daarnaast zijn de instructies beschikbaar in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans, wat het gemakkelijk maakt om te begrijpen en te installeren.
De verpakking van de Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 heeft een breedte van 0 cm, een hoogte van 0.15 cm en een lengte van 0.46 cm. Dit compacte formaat maakt het eenvoudig om het product in je modelspoorbaan op te nemen zonder veel ruimte in beslag te nemen. Met het EAN-nummer 4026602061702 is de authenticiteit van dit product gegarandeerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 1 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| EAN | 4026602061702 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0.15 cm |
| Verpakking lengte | 0.46 cm |
EAN
| EAN | 4026602061702 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik H0 Plafondspot 6170 1 stuk(s) aankoopt